Замовлення зворотного дзвінка

На даний момент наш робочий день завершений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Your callback has been sent sucessfully

Double Luxe Mini

(4-секційні сходи з довжиною короба від 89 см)

Компактні горищні сходи Bukwood Double Luxe Mini

Для приміщень малих габаритів, в яких є доступ до мансарди, гостро стоїть питання економія вільного простору. Саме тому, компанія «Bukwood» спроєктувала та почала виготовляти компактні горищні сходи моделі «Double Luxe Mini». Використовуючи надійну металеву фурнітуру, яка гальванізована цинком, та міцну деревину породи бук, ми впускаємо сходи з тривалим терміном використання та без необхідності постійного обслуговування.

Компактні горищні сходи «Double Luxe Mini» з утепленням складаються з букового короба, утепленої кришки, до якої приєднанні складні сходи, які ховаються за закритим люком. В цій серії зроблений великий акцент саме на утепленні. Термоізоляційний матеріал товщиною 80 мм та короб зі спеціальним гумовим утеплювачем по периметру, дають змогу отримати найкращі енергозберігаючі показники. Завдяки цьому, у Вашому будинку збережеться комфортна температура протягом цілого року.

Головні переваги та характеристики

Головною перевагою горищні сходи «Double Luxe Mini» є їх компактність. Конструкція з 4-х секцій та невеликим радіусом відкривання дозволяє використовувати їх в приміщеннях з браком вільного місця. При цьому вони зберігають головні властивості горищних сходів серії «Double Luxe», такі як висока міцність, функціональність та зручність у використані.

Використання бука як головний матеріал для сходів, обумовлено саме його фізичними властивостями, такими як висока міцність та твердість, в порівняні з іншими породами дерева. А поєднання його з якісною металевою фурнітурою дозволяє нам отримати конструкцію компактних горищних сходів, які витримують великі навантаження до 200 кг та великий термін експлуатації.

Кришка люка обладнана вмонтованим металевим замком, що надійно замикає кришку люка і захищає від самовільного відкриття люка. А також використовує систему регулювання кута відкривання та жорстку пружину, яка забезпечує плавність та легкість у відкриванні та закриванні горищних сходів. Компактні горищні сходи «Double Luxe Mini» комплектуються двома поручнями, що зробить більш зручним підіймання та спускання.

Якщо Вам потрібно зберегти тепло у Вашій оселі та простір в невеликому приміщені, тоді компактні горищні сходи «Double Luxe Mini» – ідеальне для Вас рішення.

Компанія «Bukwood» - це гідний вибір тих, хто цінує якісну продукцію високого класу за демократичною ціною.

Сучасне виробництво дозволяє нам виготовляти практичні і екологічні вироби,
які будуть радувати Вас довгі роки. Створимо разом комфорт і затишок у Вашому домі!

Детальніше