Замовлення зворотного дзвінка

На даний момент наш робочий день завершений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Your callback has been sent sucessfully

Допомога у виборі сходів

гарантія якості BUKWOODЩоб горищні сходи прослужили не один рік і радували всіх мешканців будинку і зовнішнім виглядом, і комфортною експлуатацією, необхідно правильно підійти до їх вибору. У сучасних будинках сходи - це не тільки функціональна складова, але і декоративна, тому що дані конструкції можуть бути настільки гарними, витонченими і цікавими, що навіть скромний інтер'єр з їх появою зможе кардинально змінитися. На сьогоднішній день при замовленні сходів можна вибирати її обриси, матеріал виготовлення, зовнішній вигляд.

Для організації зручного та швидкого доступу до горищному приміщенню можна використовувати стаціонарні сходи, але вона не завжди увіллється в загальний інтер'єр, займе багато місця і потребують значних витрат на монтаж. А ось складні горищні сходів не доставлять ніяких проблем, тому що вони легкі, зручні і компактні.

Дані конструкції можна використовувати в малогабаритних приміщеннях, оскільки вони швидко розвиваються й ховаються за кришкою люка. Що стосується міцності і надійності виробів, то вони не викликають сумнівів, так як поважають себе виробники використовують натуральне дерево і якісний метал, тому такі сходи здатні витримувати велике навантаження при тривалій їх експлуатації.

При виборі горищних сходів необхідно керуватися декількома важливими правилами. По-перше, враховувати площу приміщення, де вона буде монтуватися, по-друге, вибрати дизайн виробу, щоб гармонійно вписалося в загальний інтер'єр, по-третє, повинні бути зручні і надійні щаблі, та й вся конструкція в цілому.

Критерії вибору горищних сходів

Допомога у виборі сходів1. Розмір короба. Дуже добре, якщо стеля "дозволяє" встановити сходи будь-яких розмірів. Але найчастіше перешкодами є балки, які вже не можна переробити, або матеріал стелі. Якщо він виготовлений з цільної монолітної плити, то тоді конструкція горищних сходів повинна чітко відповідати розмірам прорізу.

Сходи на горище з великим коробом розраховані для установки у великих приміщеннях, де багато простору. Такі конструкції відрізняються високим рівнем комфортності в процесі експлуатації і забезпечують вільний доступ на горище або мансарду. У свою чергу, горищні сходи з меншим коробом чудово підійдуть для малогабаритних приміщень, де важливий кожен квадратний метр. Відмінними рисами таких сходів є компактність, функціональність і зручність використання.

2. Висота стелі. У житлових приміщеннях висота стелі в середньому варіюється від 250 до 280 см, однак часто бувають випадки, коли висота перевищує ці значення. Як правило, такі високі стелі спостерігаються в комерційних приміщеннях або старих житлових будівлях. У даній ситуації горищні сходи повинна відповідати особливим вимогам по теплоізоляції і надійності експлуатації. Сходи на горище Bukwood розраховані на максимальну висоту 3,4 м, що цілком достатньо для приміщень будь-яких розмірів. У разі якщо довжина сходів перевищує висоту від підлоги до стелі, то важливо щоб майстер, який буде встановлювати, зробив її підпил для зручного і безпечного використання.

3. Матеріал сходів. Розрізняють дерев'яні, металеві та комбіновані розкладні сходи. В останньому варіанті ступені виготовлені з дерева, а стійки сходи з металу. Якщо мова йде про дерев'яних сходах, то це зручне, практичне і екологічне виріб, який легко впишеться в будь-який інтер'єр. Дерево має прекрасний естетичний вигляд і, до того ж, його можна тонувати в будь-який колір.

При виборі дерев'яних горищних сходів величезне значення має те, з якої деревини вона зроблена. Кожен матеріал має свої фізико-механічні властивості. Наприклад, соснові вироби мають більш рихлу структуру і в експлуатації вони більш гнучкі в порівнянні з твердими породами. У свою чергу конструкції з твердої деревини відрізняються своєю міцністю і надійністю у використанні, але зате менш еластичні.

Показники фізико-механічних властивостей деревини

Комбіновані і металеві горищні сходи виконані частково або повністю з металу. Це сприяє їх міцності і дозволяє забезпечити максимально допустима вага. При цьому конструкція не піддається деформації. Важливо відзначити, що, в більшості випадків, якість, рівень надійності, а також технічні характеристики дерев'яних і металевих сходів практично однакові. Тому, в разі вибору матеріалу, з якого зроблені сходи, на перший план висуваються естетичні вимоги.

4. Необхідність теплозбереження. Для установки в опалювальному приміщенні краще вибрати сходи з теплоізоляційної кришкою короба. Виконана з сендвіч-панелі кришка мінімізує теплопередачу через горищний проріз, забезпечуючи підтримку комфортної температури в житловому приміщенні. Однак, при цьому, слід розуміти, що термоізоляційні властивості вироби залежать не тільки від рівня утеплення і товщини кришки люка, а також і від наявності контурного ущільнювача, що запобігає циркуляцію повітря в отворі і втрату теплоти в будинку.

5. Безпека. Цей критерій є одним з головних в процесі вибору складаний горищних сходів. На безпеку використання таких конструкцій впливає, перш за все, якість фурнітури, рівень збірки, міцність деревини, з якої зроблені сходи або її окремі елементи, а також експлуатація вироби в суворій відповідності з інструкцією. Доцільно зазначити, що компанія Bukwood виробляє горищні сходи за італійськими технологіями. Всі вироби виконані з міцних матеріалів і відповідають європейським нормам якості. У конструкціях застосовується надійне з'єднання «ластівчин хвіст», всі сходинки мають спеціальні антиковзні насічки, а пружинний механізм і замок перешкоджають безпідставного відкриванню кришки люка.

горищні сходи6. Комплектація. Сучасні мансардні сходи можуть комплектуватися наконечниками для ніжок, що запобігає їх ковзання по підлозі; стрижнем для відкривання і закривання кришки люка; металевими боковими поручнями для безпечного і комфортного подиманія сходами; огорожею і декоративною планкою. Все це передбачено виробниками сходів для максимальної зручності їх використання, підвищення рівня безпеки та функціональності.

7. Гарантія. При покупці горищних сходів, які пропонуються на ринку, не дивлячись на їх конструкційні особливості, необхідно обов'язково вимагати у продавця оформлення гарантійного талона. Така дія забезпечить Вас від непередбачених ситуацій і додаткових фінансових ризиків. При цьому важливо звернути увагу на наявність в Україні сервісних центрів з обслуговування сходів або служб гарантійної підтримки, до яких можна звернутися за допомогою. Особливо це стосується іноземних виробників, чиї виробничі потужності знаходяться за кордоном і вони не мають можливості обслуговувати вироби в нашій країні.

У висновку хочеться додати, що, в будь-якому випадку, перед вибором конкретної моделі горищних сходів краще завчасно проконсультуватися з фахівцями. Вони допоможуть підібрати оптимальний варіант з урахуванням всіх особливостей вашого будинку.

Компанія «Bukwood» - це гідний вибір тих, хто цінує якісну продукцію високого класу за демократичною ціною.

Сучасне виробництво дозволяє нам виготовляти практичні і екологічні вироби,
які будуть радувати Вас довгі роки. Створимо разом комфорт і затишок у Вашому домі!

Детальніше