Замовлення зворотного дзвінка

На даний момент наш робочий день завершений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Your callback has been sent sucessfully

Серія COMPACT

(стандартна комплектація, утеплена кришка люка)

Далеко не завжди на стадії будівництва будинку або дачі передбачається облаштування утепленого горища або мансарди. У холодну пору року це погано позначається на мікрокліматі в опалювальному приміщенні, істотно збільшуючи витрати на енергоресурси. У подібних випадках компанія «Bukwood» пропонує горищні сходи серії Compact, які мають термоізоляційні властивості й здатні підтримувати комфортну температуру, як в житлових, так і комерційних приміщеннях.

Різновиди сходів ТМ Bukwood

Конструкція сходів Compact розроблена таким чином, щоб забезпечити її надійну, комфортну і безпечну експлуатацію. У серію увійшли горищні сходи декількох видів:

  • Compact Mini. Сходи цієї моделі зроблені з дерева і відрізняються своїми невеликими розмірами. Підходять для малогабаритних приміщень з максимальною висотою стелі 2,8 м. Ширина конструкції варіюється від 60 до 90 см, а довжина короба становить 90 або 100 см.
  • Compact ST. Сходи на горище для приміщень зі стелею до 2,8 м. Ширина інтегрувального в стельову конструкцію короба становить від 60 до 90 см, а його довжина дорівнює 110, 120 або 130 см. Короб і сходова конструкція виготовлені з високоякісної деревини бука.
  • Compact Long. Складні дерев'яні сходи, які підходять для приміщень з великою висотою. Так, сходи даної серії можна встановити в кімнаті з висотою стелі до 3,4 метра. При цьому, конструкція забезпечує комфортний, безпечний і легкий вихід на горище. Максимальне навантаження складає 200 кг.
  • Compact Metal. Сходи комбіновані сходи з металевими направляючими й дерев'яними сходинками з надміцного бука. Призначені для установки в приміщеннях висотою до 2,8 м. З метою забезпечення тривалого використання виробів, всі металеві елементи піддаються гальванічної обробки цинком.
  • Сходи на горище від Bukwood відповідають всім сучасним вимогам споживачів, а також європейським стандартам якості й безпеки. У конструкціях використовується тверда порода бука, а також столярне з'єднання типу «ластівчин хвіст» для забезпечення максимальної міцності й стійкості конструкції. Утеплення кришка люка білого кольору обладнана надійним замковим механізмом.

    Сходи на горище серії Compact можуть використовуватися не тільки в житлових будинках, але і на промислових об'єктах, де пред'являються високі вимоги в області експлуатаційної безпеки.

Компанія «Bukwood» - це гідний вибір тих, хто цінує якісну продукцію високого класу за демократичною ціною.

Сучасне виробництво дозволяє нам виготовляти практичні і екологічні вироби,
які будуть радувати Вас довгі роки. Створимо разом комфорт і затишок у Вашому домі!

Детальніше