Замовлення зворотного дзвінка

На даний момент наш робочий день завершений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Your callback has been sent sucessfully

Серія Luxe

(модернізована фурнітура, макс. утеплена кришка люка)

Bukwood Luxe

Компанія «Bukwood» пропонує своїм покупцям і партнерам ознайомитись з лінійкою горищних сходів під назвою «Luxe». Дана серія сходів розрахована для тих покупців, які бажають значно підвищити рівень комфорту при виході на горище або мансарду. Складні горищні сходи серії «Luxe» мають поліпшену фурнітурою, утепленою кришкою люка з подвоєною термоізоляцією, пружиною з підвищеною жорсткістю, а також поручнем, який входить в базову комплектацію. Всі сходи цієї серії мають унікальну опцію - можливість регулювання і фіксування кута відкривання кришки люка, що робить використання конструкцією простим і зручним.

Утеплені горищні сходи із серії «Luxe» - це якісні конструкції, для виготовлення яких використовується найкраща деревина, оброблена на сучасному обладнанні, що дозволяє пропонувати клієнтам товар високої якості. Застосовуваний нами спосіб з'єднання деталей гарантує створення конструкцій, що витримують великі навантаження. Сам люк утримується міцними механізмами, що повністю виключає його довільне відкривання.

Сходи на горище серії «Luxe» зарекомендували себе як надійні, якісні та естетичні конструкції, що відмінно впишуться в будь-який інтер'єр, а також забезпечать комфортний доступ на горище або мансарду. Саме тому кожному власникові будинку варто звернути особливу увагу на вироби з лінійки «Luxe».

Чотири різні види сходів із серії «Luxe», які підійдуть кожному

Якщо Ви бажаєте встановити гарні сходні у своєму будинку, можете вибрати дерев'яну горищні сходи, яка чудово впишеться в інтер'єр Вашого житла. Ми подбали, щоб такі вироби могли підійти абсолютно кожному і створили для цього чотири типи сходів.

Перший тип - «Luxe Mini» розрахований для тих, хто має дуже мало простору для установки горищних сходів. Короб конструкції даного типу відрізняється своїми невеликими габаритами.

Другий тип дерев'яних горищних сходів називається «Luxe ST» для квартир і будинків, де передбачено трохи більше місця. Вони по ширині й висоті є стандартними, проте при складанні також не займатимуть багато простору. Такий варіант є одним з найбільш популярних серед покупців.

Третій тип - це «Luxe Long» розрахований для установки у великих приміщеннях з високими стелями, де багато вільного місця. Це можуть бути як житлові будинки, так і комерційні споруди, в яких потрібен доступ до горища.

Всі дерев'яні горищні сходи виконані з якісних сортів бука за європейськими стандартами. Вони не тільки є гарними по дизайну, але і значно надійніше в роботі.

Четвертий тип - металеві горищні сходи «Luxe Metal», які дуже часто використовуються в приміщеннях промислового типу. При виготовленні таких конструкцій ми використовуємо найякісніші матеріали, які роблять наш продукт максимально надійним і довговічним.

Варто звернути увагу, що всі горищні сходи серії «Luxe» оснащені термоізоляційною кришкою товщиною 46 мм, але при цьому наша компанія пропонує можливість її збільшити до 86 мм. Завдяки цьому з'являється можливість в рази знизити втрату тепла в житловому приміщенні. Це особливо актуально в холодну пору року, коли в використанні мансарди нема потреби.

Важливим також є той факт, що при виробництві сходів застосовується надійне з'єднання «ластівчин хвіст», яке збільшує міцність окремих елементів і всієї конструкції в цілому.

Якщо Вас зацікавили товари із серії «Luxe», Ви можете залишити заявку на сайті, щоб придбати драбину для свого використання. Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.

Компанія «Bukwood» - це гідний вибір тих, хто цінує якісну продукцію високого класу за демократичною ціною.

Сучасне виробництво дозволяє нам виготовляти практичні і екологічні вироби,
які будуть радувати Вас довгі роки. Створимо разом комфорт і затишок у Вашому домі!

Детальніше