Замовлення зворотного дзвінка

На даний момент наш робочий день завершений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Your callback has been sent sucessfully

Шановний Покупцю! Розкладні сходи на горище ТМ «Bukwood» допомагатимуть Вам без зайвих зусиль потрапляти до важкодоступних місць Вашої оселі. Вони будуть непомітні у складеному стані та прикрашатимуть інтер’єр у розкладеному.

Перед встановленням та експлуатацією виробу просимо Вас уважно перечитати інструкцію. Перевірте правильність заповнення гарантійного листа. Зверніть увагу на наявність дати продажу і підпису продавця. Завантажити гарантійний лист.

Гарантійні зобов’язання

 1. Компанія «Bukwood» гарантує високу якість своєї продукції.
 2. Здійснивши купівлю виробу, покупець повинен ретельно ознайомитись зі змістом гарантійних зобов’язань, перевірити правильність заповнен¬ня гарантійного талону, а також наявність назви, адреси, телефону, підпису та печатки продавця.
 3. Перед встановленням сходів на горище ретельно перевірте їхній зовнішній вигляд, комплектацію, роботу крутного моменту петлі люка і кожної з секцій сходів, а також болтів та шурупів. Наполегливо рекомендуємо детально вивчити інструкцію з монтажу та експлуатації даного виробу.
 4. Гарантійний термін на основний виріб та комплектуючі складає 36 місяців від дня передачі виробу покупцю.
 5. Гарантія покриває недоліки, пов’язані з дефектами матеріалу та виробництва, комплектуючих, систем кріплення або несправністю конструкції виробу.
 6. У разі настання гарантійного випадку необхідно звернутись із письмовою заявою до виробника, адресу та контакти якого можна знайти на офіційному сайті www.bukwood.com.ua, або регіонального представника, та надати наступні документи:
  • заяву;
  • оформлений бланк гарантії;
  • документ, який підтверджує факт придбання виробу (касовий чек, товарний чек, видаткова накладна тощо) із зазначенням дати продажу;
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • інші документи, передбачені законодавством.
 7. Письмова заява має містити опис дефектів, недоліків або пошкоджень і перелік вимог покупця.
 8. Претензії щодо якості виробу приймаються до моменту безпосереднього встановлення сходів та елементів. У разі, якщо покупець виявив дефект, потрібно зупинити встановлення сходів та терміново повідомити про це продавцеві.
 9. Гарантійне покриття надається за умови представлення доказу того, що такі дефекти, недоліки або пошкодження не є результатом порушення покупцем правил монтажу та експлуатації виробу, наведених у інструкції.
 10. При задоволенні гарантійного звернення виробник залишає за собою виключне право на визначення способу усунення дефектів (ремонт, заміна деталей чи відшкодування витрат).
 11. Виробник або підприємство, що виконує роботи з гарантійного обслуговування виробу має право відмовити у задоволенні вимог покупця у разі:
  • ненадання документів, зазначених вище та/або виробу, щодо якого висуваються вимоги;
  • порушення покупцем правил транспортування, монтажу та експлуатації виробу;
  • подання покупцем завідомо неправдивої інформації щодо факту настання гарантійного випадку;
  • навмисних дій або бездіяльності покупця та/або третіх осіб, спрямованих на настання гарантійного випадку, а також недбалого користування виробом;
  • псування виробу внаслідок впливу сторонніх предметів, рідини, інших речовин, що могли б пошкодити виріб;
  • монтажу та експлуатації виробу у приміщенні із середовищем агресивної дії (підвищеної вологості, перепадом температур тощо) без попереднього погодження з виробником сходів на горище ТМ «Bukwood» або його торговим представником;
  • виявлення хімічних, механічних, термічних пошкоджень на дерев’яних, гумових та гальванізованих частинах виробу.
 12. Будь-яка спроба самостійного ремонту конструкції сходів до її огляду та отримання дозволу на ремонтні роботи від представників виробника анулює дану гарантію.
 13. Виробник не несе відповідальності за шкоду, завдану здоров’ю чи майну покупця, якщо вона викликана недотриманням норм встановлення чи експлуатації виробу.
 14. Транспортні витрати, послуги з демонтажу та повторного встановлення сходів на горище, а також доставка виробу до офіційного регіонального представника, у разі виходу його з ладу, здійснюються за рахунок покупця, якщо інше не передбачено умовами продажу виробу.
 15. За умов правильного встановлення, дотримання правил експлуатації виробу та догляду за ним термін його служби є необмеженим.

Увага! Сходи на горище призначені для експлуатації в сухих приміщеннях. Кожні 3-4 місяці рекомендується проводити регулярний контроль крутного моменту петлі люка і сходів, а також болтів та шурупів, у залежності від частоти використання виробу. Демонтаж сталевих пружин та інших деталей, що використовуються, можливий лише в складеному стані і при повністю закритій кришці.

Забороняється використання сходів, що знаходяться в складеному стані та/або не спираються на підлогу! Це може призвести до нещасного випадку!

Щодо питань з гарантійного обслуговування звертайтеся
за телефонами: +38 (099) 647-22-00; +38 (096) 947-14-91
на електронну пошту: bukwoodinfo@gmail.com

Дотримуючись інструкції з монтажу та експлуатації виробу, Ви можете у рази збільшити строк служби сходів на горище. Крім того, Ви маєте можливість обладнати свої сходи додатковими аксесуарами, що дозволить підвищити комфорт та безпеку їхнього використання.

Зі сходами на горище ТМ «Bukwood» Ваша оселя стане на один поверх вищою, а життя – на рівень комфортнішим.

Компанія «Bukwood» - це гідний вибір тих, хто цінує якісну продукцію високого класу за демократичною ціною.

Сучасне виробництво дозволяє нам виготовляти практичні і екологічні вироби,
які будуть радувати Вас довгі роки. Створимо разом комфорт і затишок у Вашому домі!

Детальніше