Замовлення зворотного дзвінка

На даний момент наш робочий день завершений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Your callback has been sent sucessfully

Горищні сходи EXTRA

Компанія «Bukwood» пропонує Вам величезний вибір горищних сходів. Наша продукція представлена ​​в декількох серіях і моделях. Розмірний ряд - найбільш широкий на вітчизняному ринку. Кожна серія сходів ТМ «Bukwood» налічує 56 стандартних розмірів, що дає можливість підібрати оптимальний варіант і врахувати потреби кожного клієнта.

Крім стандартної комплектації і розмірів, наша компанія також виробляє сходи під конкретні вимоги покупця (сходи типу EXTRA).

Компанія «Bukwood» має можливість виготовляти сходи з коробом будь-яких (технічно можливих) розмірів, що робить монтаж конструкції більш простим і зручним. Ви також можете замовити короб з більшою висотою, враховуючи особливості Вашого стельового перекриття.

З метою забезпечення комфорту можна замовити конструкцію драбини з подовженими сходинками. В такому випадку ширина секцій збільшується, сприяючи швидкому та зручному доступу на горище або мансарду.

Ще однією перевагою продукції ТМ «Bukwood» є можливість додаткового утеплення люка (термоізоляційна кришка товщиною до 86 мм.) для запобігання витоку тепла і забезпечення комфортної температури в будинку.

Ви можете замовити сходи типу EXTRA , скориставшись кнопкою «Замовити сходи» або зателефонувавши за номерами телефонів, зазначених на нашому сайті.

Компанія «Bukwood» - це гідний вибір тих, хто цінує якісну продукцію високого класу за демократичною ціною.

Сучасне виробництво дозволяє нам виготовляти практичні і екологічні вироби,
які будуть радувати Вас довгі роки. Створимо разом комфорт і затишок у Вашому домі!

Детальніше