Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Your callback has been sent sucessfully

Екологічність виробів

Екологічність виробів TM BUKWOODКомпанія Bukwood повністю усвідомлює всю відповідальність перед нинішнім і майбутніми поколіннями за вплив своєї діяльності на навколишнє середовище. Тому одним з найважливіших принципів нашої роботи є виробництво екологічно чистих продуктів. Постійно оновлюючи виробничі технології, ми особливу увагу приділяємо не тільки тому, щоб вони відповідали сучасним вимогам і стандартам, а й забезпечували дбайливе ставлення до природи. Ми переконані, що саме такий підхід дозволить реалізувати довгострокову стратегію розвитку нашої компанії, і допоможе їй стати флагманом у сфері збереження навколишнього середовища.

Екологічна політика компанії орієнтована на планування і здійснення природоохоронної діяльності, раціональне використання природних ресурсів і підвищення рівня екологічної безпеки виробничих об'єктів. У той же час, необхідність вирішення екологічних проблем змушує нас не тільки впроваджувати технології екологічно чистого виробництва та здійснювати діяльність в рамках природоохоронних програм, але і робити внесок в розвиток екологічної освіти та підвищення рівня екологічної культури.

Продукція Bukwood виготовлена ​​виключно з високоякісної деревини, що відповідає принципам і критеріям системи ведення лісового господарства і свідчить про екологічно відповідальному управлінні лісовими ресурсами. Дотримання зазначених принципів і критеріїв характеризує той факт, що заготівля деревини жодним чином не загрожує біорізноманіттю, не применшує продуктивність і не погіршує екологічні функції лісів.

Екологічність виробів TM BUKWOOD Ми гарантуємо, що деревина, з якої виготовляються деталі наших виробів, і готова продукція абсолютно не піддаються будь-якої хімічної обробки, що, за певних обставин, може негативно впливати на загальний стан і здоров'я людей. Це робить використання нашої продукції максимально безпечним, забезпечуючи, таким чином, дотримання екологічної чистоти будинку і на роботі. Ми прекрасно розуміємо, що користуватися нашими виробами можуть як дорослі, так і діти, ставлення до яких має бути особливо дбайливим. Це постійно спонукає нас удосконалювати продукти, з якими ми виходимо на ринок, для забезпечення всіх екологічних норм.

Компанія Bukwood піклується не тільки про кожного свого клієнта, а й про персонал. Ми намагаємося, щоб умови праці були максимально безпечними та комфортними одночасно. Саме це стало запорукою високої якості нашої продукції і ефективності всіх виробничих ланок. Ми отримали визнання від наших вітчизняних і зарубіжних партнерів, що неабияк надихає нас рухатися вперед.

Компанія «Bukwood» - це гідний вибір тих, хто цінує якісну продукцію високого класу за демократичною ціною.

Сучасне виробництво дозволяє нам виготовляти практичні і екологічні вироби,
які будуть радувати Вас довгі роки. Створимо разом комфорт і затишок у Вашому домі!

Детальніше