Замовлення зворотного дзвінка

На даний момент наш робочий день завершений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Your callback has been sent sucessfully

Монтаж горищних сходів

Чому монтаж горищних сходів слід доручити професіоналам

Після того як покрівельні роботи завершені, починається етап внутрішньої обробки, в тому числі й горищного приміщення. Сьогодні ніхто не втрачає можливість розширити житловий простір свого будинку, тому горища все частіше і частіше стають оригінальними спальнями, кімнатами відпочинку і т.д. Але навіть якщо горище залишиться вашою коморою, необхідно розібратися з тим, як ви в цей простір будете отримувати доступ. Для розв'язання цієї проблеми виконується монтаж сходів на горище, вони займають мінімум простору, виглядають стильно, служать впродовж багатьох років і дозволяють комфортно підійматися людині будь-якої комплекції.

З чого починати

Починати монтаж горищних сходів слід з їх ретельного підбору. Якщо ви вибираєте високоякісні сходи Bukwood, то необхідно повідомити розмір отвору, який залишили будівельники під дану конструкцію. Професіонали допоможуть вам зняти всі необхідні розміри, щоб під час процесу установки не виникало проблем. Пам'ятайте про те, що тільки точні розміри дозволять вам отримати сходи, які ідеально підійдуть під отвір і будуть належно виконувати всі свої функції, не нехтуйте цим.

Після того як розміри зняті й передані виробнику, він виготовить або підбере відповідну модель. Сама установка сходів на горище повинна виконуватися професіоналами. Самостійна установка можлива, але якість результату гарантувати дуже складно. Допустивши невеликі помилки в процесі монтажу можна понизити рівень безпеки й довговічність конструкції. Часто помилки в розрахунках і монтажі стають причиною того, що користуватися сходами вже не так приємно і просто. Тому слід звернутися до професіоналів за допомогою.

Як відбувається установка горищних сходів

  1. Спочатку в отворі фіксуються бруски, надалі саме вони дозволять зробити установку більш простою і швидкою.
  2. Знизу встановлюються додаткові дошки, які будуть виконувати роль тимчасової конструкції й підтримувати сходи в правильному положенні, поки її не закріплять.
  3. Виконується кріплення коробки, майстер використовує шурупи для того, щоб зафіксувати основний каркас сходів в тому положенні, в якому він повинен бути.
  4. Коли допоміжні дошки прибрані, можна додатково зафіксувати коробку для більшої надійності.
  5. Простір між коробом сходів і прорізом, заповнюють ізоляційним матеріалом.
  6. Після того як короб надійно зафіксований, майстер виконує регулювання висоти сходів, щоб вона мала правильний нахил і торкалась підлоги.
  7. Кінцевим етапом є установка поручнів та спеціальних огороджень.
  8. Звичайно ж, вартість установки горищних сходів не найнижча, але робота професіоналів є гарантією довговічності всієї конструкції.

Чому саме професіонали

Остаточна ціна монтажу горищних сходів залежить від того, які професіонали виконують установку. На цьому не варто економити, помилки, які часто допускають непрофесійні фахівці, виливаються в масу проблем. Під час експлуатації сходи можуть показувати себе нестабільно, безпека буде на дуже низькому рівні, довговічність дорогих сходів буде мінімальною. Тому, коли виконується монтаж сходів на горище ціна вас повинна хвилювати найменше, головне якість.

Коли виконується професійна установка сходів на горище ціна буде вище, але це також говорить про високоякісні кріпильні елементи, про правильні технології установки сходів, про безпеку і довговічність даної конструкції.

Компанія «Bukwood» - це гідний вибір тих, хто цінує якісну продукцію високого класу за демократичною ціною.

Сучасне виробництво дозволяє нам виготовляти практичні і екологічні вироби,
які будуть радувати Вас довгі роки. Створимо разом комфорт і затишок у Вашому домі!

Детальніше