Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Серія ECO

(базова комплектація, неутеплена кришка)

Мансардні сходи серії «Eco» вже доступні для Вас!

Компанія «Bukwood» пропонує своїм покупцям лінійку горищних сходів, які виконані виключно з екологічних та високоякісних матеріалів. Саме такий вид мансардних сходів від нашої компанії найкраще підійде для Вашого будинку. Сходи даної серії дуже зручні в експлуатації і забезпечують максимальний комфорт при підйомі на горище або в мансардне приміщення.

Оскільки сходи можуть складатися з абсолютно різних матеріалів, які можуть бути шкідливі для дітей або алергіків, компанія «Bukwood» пропонує придбати складні горищні сходи, які виготовлені абсолютно з екологічно чистих матеріалів.

У всіх конструкціях присутні елементи з бука високої якості, які вважаються найнадійнішими і можуть витримати вагу до 200 кг. Кожен господар має хорошу можливість вибрати мансардні і горищні сходи різних видів - Long, ST, Mini та Metal . Не важко здогадатися, що кожна модель означає величину вироби або ж матеріал з якого виготовлена ​​сходи.

Сходи типу Long, ST, Mini, Metal. Що вибрати?

Якщо у Вас вдома високі стелі і Вам потрібно встановити сходи для доступу на мансардний поверх, тоді Вам обов'язково потрібно вибрати складні горищні сходи типу «Long» . Вони чудово підійдуть тим у кого висота стелі в будинку перевищує 280 см. Незважаючи на велику довжину, дана сходова конструкція не потребує наявності додаткового простору в приміщенні. Кожні сходи компактно складається і повністю ховається в стельовому перекритті.

Ті, хто не потребує сходах стандартних розмірів, можуть вибрати функціональну і надійну сходи із серії «ST» . Такі варіанти, як правило, підходять для більшості сучасних будівель.

Якщо ж у Вас зовсім мало місця для установки сходи, тоді ми готові запропонувати Вам варіанти з серії «Mini» . Такі горищні сходи вважаються самими компактними і не вимагають багато місця для установки.

Обов'язково варто звернути увагу на товари з лінійки «Metal» . У таких мансардних сходах напрямні зроблені з металу, що забезпечує додаткову надійність і міцність конструкцій.

Кожна підйомна сходи оснащена металевим замком, який захищає конструкцію від довільного відкривання. Дерев'яні сходи закріплені в напрямних за допомогою спеціального столярного методу «ластівчин хвіст», що забезпечує міцність з'єднання і продовжує термін використання драбини. Крім цього, на кожному ступені зроблені противоскользящие насічки щоб гарантувати максимальну безпеку при підйомі вгору.

Теплоізоляція кришки ECO +

Сходи на горище серії Eco оснащені неутепленої кришкою люка, проте роблячи замовлення Ви маєте можливість доукомплектувати обрану сходи термоізоляційної кришкою ECO + . Це захистить Вас від холоду, в разі, якщо Ваше мансардне приміщення не опалюється.

Для того, щоб отримати більш детальну інформацію, Ви можете зв'язатися онлайн з нашим співробітником. Для замовлення товару залишайте заявку на нашому сайті. Будемо раді співпраці.

Компанія «Bukwood» - це гідний вибір тих, хто цінує якісну продукцію високого класу за демократичною ціною.

Сучасне виробництво дозволяє нам виготовляти практичні і екологічні вироби,
які будуть радувати Вас довгі роки. Створимо разом комфорт і затишок у Вашому домі!

Детальніше