Замовлення зворотного дзвінка

На даний момент наш робочий день завершений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Your callback has been sent sucessfully

Серія ECO

(базова комплектація, неутеплена кришка)

Мансардні сходи від компанії «Bukwood» серії «Eco»!

Пропонуємо ознайомитись з горищними сходами серії «Eco», виготовлених з екологічних та високоякісних матеріалів. Сходи даної серії дуже зручні в експлуатації й забезпечують максимальний комфорт при підйомі на горище або в мансардне приміщення. Саме тому мансардні сходи серії «Eco» від виробника «Bukwood» найкращим чином підійдуть Вам для будинку або дачі.

Наша компанія подбала про те, щоб, купуючи складні мансардні сходи, Ви були впевнені в безпечності продукції. Ми використовуємо екологічно матеріали без використання шкідливих речовин, які можуть викликати алергічну реакцію, або бути шкідливими для дітей.

У всіх конструкціях присутні елементи з високоякісного бука, який має щільну і тверду структуру, що сприяє його фізико-механічної міцності, й дозволяє витримувати до 200 кг ваги. Залежно від Ваших переваг в матеріалах та габаритних розмірів, Ви можете вибрати горищні й мансардні сходи серед 5 моделей – Mini, Standard, Long, Metal Mini та Metal Standard.

Моделі сходів Mini, Standard, Long, Metal Mini та Metal Standard. Що вибрати?

Модельна сітка горищніх сходів Bukwood

Якщо у Вас будинок з високими стелями та потрібно зробити зручний доступ на мансарду або горище, тоді в цьому Вам допоможуть складні мансардні сходи моделі «Long». Вони чудово підійдуть тим, у кого висота стелі в будинку перевищує 280 см. Попри велику довжину, дана сходова конструкція не потребує наявності додаткового простору в приміщенні. Всі сходи складаються в компактний розмір, що дозволяє їх повністю сховати в перекриття стелі.

Ті, хто потребує сходи стандартних розмірів, можуть вибрати функціональну і надійну сходи з моделі «Standard». Дані мансардні сходи, в більшості випадках, підходять для сучасних будівель.

Якщо ж у Вас в приміщенні зовсім мало місця, щоб встановити сходи, тоді варто звернути увагу на модель «Mini». Такі мансардні сходи є найбільш компактними, що дозволяє зменшити кількість місця для установки.

Також варто згадати про конструкції моделей «Metal Mini» і «Metal Standard». Мансардні сходи даних моделей виготовлені з металевими направляючими, завдяки чому забезпечується додаткова надійність і міцність конструкцій.

Кожна драбина комплектується металевим замком, який міцно фіксує люк і захищає від мимовільного відкривання. Дерев'яні сходи закріплені в напрямних за допомогою столярного з'єднання «ластівчин хвіст», що збільшує міцність конструкції й продовжує термін використання драбини. Крім цього, на кожному ступені зроблені протиковзні насічки, щоб гарантувати максимальну безпеку при підйомі вгору.

Теплоізоляція кришки ECO +

Мансардні сходи серії «Eco» виготовляються з кришкою люка без утеплення, проте роблячи замовлення Ви маєте можливість доукомплектувати обрані сходи термоізоляційною кришкою ECO+. Це захистить Вас від холоду в разі, якщо Ваше мансардне приміщення не опалюється.

Зв'яжіться з нашим менеджером онлайн, для отримання більше інформації. Або залишайте заявку для замовлення товару на нашому сайті. Будемо раді співпраці.

Компанія «Bukwood» - це гідний вибір тих, хто цінує якісну продукцію високого класу за демократичною ціною.

Сучасне виробництво дозволяє нам виготовляти практичні і екологічні вироби,
які будуть радувати Вас довгі роки. Створимо разом комфорт і затишок у Вашому домі!

Детальніше