Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Серія ECO+

(базова комплектація, утеплена кришка люка)

Мансардні сходи серії «Eco+» вже доступні для Вас!

Компанія «Bukwood» пропонує своїм покупцям лінійку горищних сходів, які виконані виключно з екологічних та високоякісних матеріалів. Саме такий вид мансардних сходів від нашої компанії найкраще підійде для Вашого будинку. Сходи даної серії дуже зручні в експлуатації і забезпечують максимальний комфорт при підйомі на горище або в мансардне приміщення.

Оскільки сходи можуть складатися з абсолютно різних матеріалів, які можуть бути шкідливі для дітей або алергіків, компанія «Bukwood» пропонує придбати складні горищні сходи, які виготовлені абсолютно з екологічно чистих матеріалів.

У всіх конструкціях присутні елементи з бука високої якості, які вважаються найнадійнішими і можуть витримати вагу до 200 кг. Кожен господар має хорошу можливість вибрати мансардні і горищні сходи різних видів - Long, ST, Mini та Metal . Не важко здогадатися, що кожна модель означає величину вироби або ж матеріал з якого виготовлена ​​сходи.

Сходи типу Long, ST, Mini, Metal. Що вибрати?

Якщо у Вас вдома високі стелі і Вам потрібно встановити сходи для доступу на мансардний поверх, тоді Вам обов'язково потрібно вибрати складні горищні сходи типу «Long» . Вони чудово підійдуть тим у кого висота стелі в будинку перевищує 280 см. Незважаючи на велику довжину, дана сходова конструкція не потребує наявності додаткового простору в приміщенні. Кожні сходи компактно складається і повністю ховається в стельовому перекритті.

Ті, хто не потребує сходах стандартних розмірів, можуть вибрати функціональну і надійну сходи із серії «ST» . Такі варіанти, як правило, підходять для більшості сучасних будівель.

Якщо ж у Вас зовсім мало місця для установки сходи, тоді ми готові запропонувати Вам варіанти з серії «Mini» . Такі горищні сходи вважаються самими компактними і не вимагають багато місця для установки.

Обов'язково варто звернути увагу на товари з лінійки «Metal» . У таких мансардних сходах напрямні зроблені з металу, що забезпечує додаткову надійність і міцність конструкцій.

Кожна підйомна сходи оснащена металевим замком, який захищає конструкцію від довільного відкривання. Дерев'яні сходи закріплені в напрямних за допомогою спеціального столярного методу «ластівчин хвіст», що забезпечує міцність з'єднання і продовжує термін використання драбини. Крім цього, на кожному ступені зроблені противоскользящие насічки щоб гарантувати максимальну безпеку при підйомі вгору.

Для того, щоб отримати більш детальну інформацію, Ви можете зв'язатися онлайн з нашим співробітником. Для замовлення товару залишайте заявку на нашому сайті. Будемо раді співпраці.

Компанія «Bukwood» - це гідний вибір тих, хто цінує якісну продукцію високого класу за демократичною ціною.

Сучасне виробництво дозволяє нам виготовляти практичні і екологічні вироби,
які будуть радувати Вас довгі роки. Створимо разом комфорт і затишок у Вашому домі!

Детальніше