Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Серія Double Luxe

Bukwood Double Luxe

Сходи на горище серії «Double Luxe» оснащені посиленою термоізоляційної кришкою товщиною 86 мм. Завдяки цьому з'являється можливість в рази знизити втрату тепла в житловому приміщенні. Це особливо актуально в холодну пору року, коли в використанні мансарди немає необхідності.

Конструкція виконана з міцного масиву бука і посиленою металевої фурнітури, що дозволяє гарантувати довговічну і безпечну експлуатацію навіть при постійних навантаженнях до 200 кг.

Система закривання люка виконана на базі надійного металевого замка. Також передбачений захист від випадкового відкривання, що істотно підвищує рівень безпеки при експлуатації. Крім того, конструкція обладнана пружинним механізмом, який дозволяє без особливих зусиль складати і закривати сходи в коробі, а також закривати термоізоляційний люк.

Чотири різні види сходів із серії «Double Luxe», які підійдуть кожному

Якщо Ви бажаєте встановити гарні сходні в своєму будинку, можете вибрати дерев'яну горищні сходи, яка чудово впишеться в інтер'єр Вашого житла. Ми подбали щоб такі вироби могли підійти абсолютно кожному і створили для цього чотири типи сходів.

Перший тип - «Double Luxe Mini» розрахований для тих, хто має дуже мало простору для установки горищних сходів. Короб конструкції даного типу відрізняється своїми невеликими габаритами.

Другий тип дерев'яних горищних сходів називається «Double Luxe ST» для квартир і будинків, де передбачено трохи більше місця. Вони по ширині і висоті є стандартними, проте при складанні також не займатимуть багато простору. Такий варіант є одним з найбільш популярних серед покупців.

Третій тип - це «Double Luxe Long» розрахований для установки у великих приміщеннях з високими стелями, де багато вільного місця. Це можуть бути як житлові будинки, так і комерційні споруди, в яких потрібен доступ до горища.

Всі дерев'яні горищні сходи виконані з якісних сортів бука за європейськими стандартами. Вони не тільки є гарними по дизайну, але і значно надійніше в роботі.

Четвертий тип - металеві горищні сходи «Double Luxe Metal» , які дуже часто використовуються в приміщеннях промислового типу. При виготовленні таких конструкцій ми використовуємо найякісніші матеріали, які роблять наш продукт максимально надійним і довговічним.

Важливим також є той факт, що при виробництві сходів застосовується надійне з'єднання «ластівчин хвіст», яке збільшує міцність окремих елементів і всієї конструкції в цілому.

Якщо Вас зацікавили товари із серії «Double Luxe», Ви можете залишити заявку на сайті, щоб придбати драбину для свого використання. Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.

Компанія «Bukwood» - це гідний вибір тих, хто цінує якісну продукцію високого класу за демократичною ціною.

Сучасне виробництво дозволяє нам виготовляти практичні і екологічні вироби,
які будуть радувати Вас довгі роки. Створимо разом комфорт і затишок у Вашому домі!

Детальніше