Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Your callback has been sent sucessfully

Compact Mini

(4-секційні сходи з довжиною короба від 89 см)

Пропонуємо Вам ознайомитись з горищні сходами із серії «Compact Mini» від компанії «Bukwood», які зможуть забезпечити доступ до горища навіть в невеликих приміщеннях, де мало місця для установки таких конструкцій.

В сучасних будівлях горищні приміщення активно використовуються власниками будинків. Там може бути організований доступ до електричних, газових або опалювальних комунікацій. У таких приміщеннях також часто можуть зберігатися важливі речі мешканців або зовсім може бути обладнано житлове опалювальний простір. Саме для цього, дуже важливо забезпечити надійний і легкий вихід до горища.

Компанія «Bukwood» пропонує скористатися зручним і надійним горищними сходами для швидкого доступу на горище

Ця, компактна за розмірами, горищні сходи розроблена спеціально для приміщень з малим вільним простором. У подібних випадках існує гостра потреба встановити сходи, яка буде легко складуватися / розкладатися. При цьому, дана функція ніяк не повинна впливати на надійність, довговічність і функціональність такої конструкції.

Компанія «Bukwood» пропонує кожному покупцеві надійні сходи, що витримує навантаження до 200 кг. Якісна фурнітура та міцна складна конструкція роблять її використання тривалим і комфортним. Горищні сходи «Compact Mini» має утепленим люком, який виготовлений з деревини, утеплювача і HDF-плити високої міцності. Якщо горище не опалюється, холодне повітря не має жодних шансів проникнути в Ваш будинок. Крім цього, сходи обладнана антиковзкими насічками, що дозволяє безпечно забратися на горище або мансарду навіть дітям. Кожна драбина також укомплектована зручним і надійним металевим замком.

Для того, щоб переглянути додаткові параметри складаний горищних сходів із серії «Compact Mini» натисніть на зображення, де детально будуть показані всі технічні, а також експлуатаційні характеристики.

Зі сходами від компанії «Bukwood» доступ на Ваш горище буде максимально комфортним!

Компанія «Bukwood» - це гідний вибір тих, хто цінує якісну продукцію високого класу за демократичною ціною.

Сучасне виробництво дозволяє нам виготовляти практичні і екологічні вироби,
які будуть радувати Вас довгі роки. Створимо разом комфорт і затишок у Вашому домі!

Детальніше