Замовлення зворотного дзвінка

На даний момент наш робочий день завершений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Your callback has been sent sucessfully

Double Luxe Long

Сходи на горище Double Luxe Long

Складні сходи на горище «Double Luxe Long» з подвійним утеплювачем від компанії «Bukwood» створені для будинків, в які мають кімнати з високою стелею, та гостро стоїть питання ефективного енергоощадження. Вони розраховані для приміщень висотою до 340 см, які досить часто зустрічається в старих будинках та в деяких нових котеджах.

Головні переваги сходів на горище серії «Double Luxe» – це:

  • Збільшена товщина кришки люка до 86 мм – з найбільшою серед всіх серій сходів на горище. Це дозволяє використовувати подвійний утеплювач завтовшки 80 мм, що допомагає зберегти тепло в будинку протягом всього року.
  • Вдосконалений металевий замок, який вмонтовано в середину кришки, та надійно захищає конструкцію від випадкового відкривання.
  • Міцна та надійна фурнітура з захистом від корозії та механізм фіксації кута відкривання люка.
  • Для зручного та комфортного використання сходи на горище комплектуються двома металевими поручнями.

Особливості конструкції

Приховані сходи на горище серії «Double Luxe» виробляються зі стійких матеріалів та враховуючи, що в процесі використання можливі великі навантаження. Цим обумовлено вибір бука як основного матеріалу для сходів. Крім того, букова деревина має ще й гарну та приємну на дотик текстуру. Міцність дерева, що поєднується з якісною фурнітура з металу, дає змогу створити конструкцію, що витримує до 200 кг навантаження при повсякденній експлуатації. Складна конструкція сходів на горище складається з 4-х секцій, що компактно ховається в стельовому отворі за кришкою.

Отже, приховані сходи на горище серії «Double Luxe» з подвійним утеплювачем найкращий варіант господарів для будинків, яким важливо зберегти комфортний мікроклімат в середині приміщення.

Компанія «Bukwood» - це гідний вибір тих, хто цінує якісну продукцію високого класу за демократичною ціною.

Сучасне виробництво дозволяє нам виготовляти практичні і екологічні вироби,
які будуть радувати Вас довгі роки. Створимо разом комфорт і затишок у Вашому домі!

Детальніше