Замовлення зворотного дзвінка

На даний момент наш робочий день завершений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Your callback has been sent sucessfully

Double Luxe Metal

Сходи на мансарду Double Luxe Metal

Комбіновані металеві сходи на мансарду серії «Double Luxe Metal» найкращий альтернативний варіант стаціонарним сходам для приміщень з виходом на мансарду або горище. Завдяки складній конструкції вони допоможуть зекономити вільний простір та більш ефективно використовувати робочу частину приміщення. Металеві сходи на мансарду з утепленою кришкою «Double Luxe Metal» відмінно справляться зі збереженням тепла в кімнаті. Товстий прошарок теплоізоляційного матеріалу в кришці люка, разом з контурним ущільнювачем на коробі сходів, найкращим чином зможуть мінімізувати витрати на кондиціювання та опалення оселі.

Комбіновані металеві сходи на мансарду «Double Luxe Metal» мають ряд переваг, а саме:

  • Напрямні конструкції сходів виготовлені з металу.
  • Кришка люка, який закриває отвір у стелі, має товщину 86 мм. А подвійне утеплення допоможе підтримати потрібну температуру в приміщені.
  • Для більш зручного використання сходи обладнані спеціальним механізмом, який допоможе регулювати кут відкривання та зафіксувати його.
  • Захист від самовільного відкривання досягається за допомогою замка виготовленого з металу, який розміщений всередині кришці.
  • Базова комплектація передбачає наявність двох поручнів для комфортної експлуатації.
  • Для підвищення надійності та терміну використання, сходи на мансарду обладнані якісною металевою фурнітурою. Крім того, це дозволяє збільшити їх стійкість до великих навантажень (до 200 кг).

Металева фурнітура та конструкція

Металеві частини сходів гальванізуються цинком, що захищає їх від шкідливих впливів навколишнього довкілля та збільшує їх експлуатаційний термін. Тому комбіновані металеві сходи на мансарду «Double Luxe Metal» потребують лише мінімального технічного обслуговування, наприклад змащування петель раз на рік. Також сходинки виготовляються з міцного бука відмінної якості.

Моделі «Double Luxe Metal» представлені у 2-х варіантів: з чотирисекційною та трисекційною конструкцію, і відрізняються лише доступними розмірами короба та драбини. Крім того, треба зазначити, що сходи «Metal Mini» можуть виготовлятись мінімального розміру 80х60 см, та представляє найбільш компактну модель.

Комбіновані металеві сходи на мансарду серії «Double Luxe Metal» чудовий вибір для приватних будинків, дачних будівель або приміщень промислового призначення, для яких важливим є збереження тепла в будівлі.

Компанія «Bukwood» - це гідний вибір тих, хто цінує якісну продукцію високого класу за демократичною ціною.

Сучасне виробництво дозволяє нам виготовляти практичні і екологічні вироби,
які будуть радувати Вас довгі роки. Створимо разом комфорт і затишок у Вашому домі!

Детальніше