Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Your callback has been sent sucessfully

ECO+ Long

(сходи висотою до 340 см і довжиною короба від 105 см)

Модель сходів «Eco+ Long» від компанії Bukwood – висока драбина на горище з люком, яка призначена для приміщень з висотою стелі до 340 см.

Встановлюючи високу драбину у вашому будинку, чи в нежитловому приміщенні з високою стелею, потрібно приділити велику увагу міцності та надійності сходів. Тому наша компанія розробила дану модель використовуючи саме букову конструкцію, оскільки бук належить до міцних порід деревини. Все це, в поєднані з надійним кріпленням сходинок та металевою фурнітурою з товстого металу, робить сходи на горище безпечні у використані, які прослужать Вам багато років.

Купуючи високу драбину на горище «Eco+ Long» Ви можете бути впевнені за безпеку та надійність.

Якщо, при виборі розкладних сходів, Вам важливо, щоб підйом на горище був комфортний та легкий, зверніть Вашу увагу на цю модель. Кожна сходинка має спеціальні насічки, які захищають від ковзання, роблячи експлуатацію сходів ще більш зручною. Також потрібно не забувати про люк з утепленням та сосновий короб з ущільнювачем, які завадять втраті тепла, та збережуть комфортну температуру в приміщені.

Складна драбина «Eco+ Long» ховається за кришкою люка в отворі стелі, і для зручного відкривання комплектується спеціальною палицею з гачком. Металевий замок підвищеної надійності міцно фіксує її при закриванні.

Розсувна конструкція з утепленим люком забезпечить зручний і комфортний досвід у щоденному використанні. Ви можете замовити її на нашому сайті.

Компанія «Bukwood» - це гідний вибір тих, хто цінує якісну продукцію високого класу за демократичною ціною.

Сучасне виробництво дозволяє нам виготовляти практичні і екологічні вироби,
які будуть радувати Вас довгі роки. Створимо разом комфорт і затишок у Вашому домі!

Детальніше