Замовлення зворотного дзвінка

На даний момент наш робочий день завершений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Your callback has been sent sucessfully

Luxe Long

(сходи висотою до 340 см і довжиною короба від 105 см)

Bukwood Luxe Long

Для різних приміщень з великою висотою стелі, до яких пред'являються особливі вимоги по теплоізоляції, компанія «Bukwood» розробила модель «Luxe Long». Сходи на горище з утепленою люком даної серії підходять навіть для кімнат зі стелею 3,4 метра, що нерідко зустрічається як в старих, так і сучасних будівлях.

Серед відмінних рис сходів даної серії слід відзначити:

  • Люк з подвійною теплоізоляцією, що дозволяє запобігати витоку тепла й утримувати комфортну температуру в приміщенні цілий рік.
  • Посилена фурнітура з великим терміном служби. У базовій комплектації є фіксатор кута відкривання кришки люка, пружинний механізм підвищеної жорсткості й поручень для зручності виходу на горище.

    Товщина люка в сходах даної серії становить 46 мм. Притвор обладнаний ущільнювальним контуром, а в самій конструкції передбачена особлива система закривання, яка запобігає можливість самовільного відкривання люка.

    Надійність і безпека

    Сходи на горище даної серії розроблені з міцних матеріалів, з урахуванням можливих великих навантажень в процесі експлуатації. Саме цей фактор визначає використання у виробництві масивної деревини бука, який також володіє естетично привабливим зовнішнім виглядом. Поєднання міцного дерева і металевої фурнітури підвищеної міцності забезпечує можливість тривалої експлуатації при навантаженнях до 200 кг. Також враховано велику кількість деталей, які потрібні для безпечного використання виробу: насічки на ступенях, зручні поручні, надійне столярне з'єднання типу «ластівчин хвіст» і т.п.

    Конструкція складається з короба з кришкою і складаних чотирисекційних сходів. З огляду на високі енергоощадні властивості, утеплені горищні сходи «Bukwood Luxe Long» стануть найкращим рішенням для установки на опалювальних об'єктах, де не передбачено утеплення покрівлі або не організована опалювальна мансарда. Можливий прихований монтаж, при якому забезпечується єдина площина стелі без зайвих випнутих елементів.

Компанія «Bukwood» - це гідний вибір тих, хто цінує якісну продукцію високого класу за демократичною ціною.

Сучасне виробництво дозволяє нам виготовляти практичні і екологічні вироби,
які будуть радувати Вас довгі роки. Створимо разом комфорт і затишок у Вашому домі!

Детальніше