Замовлення зворотного дзвінка

На даний момент наш робочий день завершений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Your callback has been sent sucessfully

Luxe Metal

(сходи з металевими направляючими і довжиною короба від 79 см)

Bukwood Luxe Metal

Для об'єктів з мансардою або експлуатуються горищем, де неможливо організувати повноцінну стаціонарні сходи, найкращим рішенням стануть складні сходи. Серія горищних сходів «Luxe Metal» відмінно підійде для установки в опалювальних приміщеннях тому, що володіє люком з подвійною теплоізоляцією. Такі вироби характеризуються високим рівнем енергоефективності. Особлива конструкція люка і спеціальний ущільнювач дозволяють підтримувати комфортну температуру протягом цілого року, а також забезпечують мінімізацію витрат на опалення або кондиціонування приміщення.

Серед відмінних рис сходів «Luxe Metal» слід відзначити:

 • Металеві напрямні сходової конструкції.
 • Утеплений люк товщиною 46 мм. Відрізняється поліпшеними ізоляційні властивості для забезпечення комфортного мікроклімату в приміщенні, незалежно від підтримуваної на горищі або мансарді температури.
 • Регулювання та фіксування кута відкривання кришки люка, що робить використання драбини більш зручним.
 • Особлива замкова система із захистом від ненавмисного відкривання люка.
 • Зручний поручень в базовій комплектації й ряд різних рішень в області експлуатаційної безпеки.

  Всі продукти цієї серії обладнані поліпшеною фурнітурою, що підвищує надійність використання сходів, а також надає їм більш досконалий естетичний вигляд. Крім того, в конструкції застосовані унікальні рішення, що дозволяють витримувати до 200 кг навантажень без зниження терміну експлуатації виробу і передчасного зламання.

  Фурнітура та матеріали

  Металеві деталі сходів на виробництві піддаються спеціальній обробці, що істотно збільшує їх термін служби та попереджає передчасний знос. Як результат, горищні сходи з утепленою кришкою люка серії «Luxe Metal» практично не вимагають копіткого обслуговування в процесі експлуатації. Також в конструкції використовуються деталі з високоміцної деревини бука, що забезпечує надійність і довговічність виробу.

  Мансардні сходи з утепленою кришкою люка - відмінне рішення для дачі або приватного будинку з мансардою. Дана конструкція дуже багато важить для регіонів з істотно мінливих протягом року кліматом, якщо горище не утеплені й не опалюється. Герметичний люк з утепленням дозволяє повністю виключити вплив холодного горища на опалювальне приміщення, забезпечуючи тепло і затишок в домі.

Компанія «Bukwood» - це гідний вибір тих, хто цінує якісну продукцію високого класу за демократичною ціною.

Сучасне виробництво дозволяє нам виготовляти практичні і екологічні вироби,
які будуть радувати Вас довгі роки. Створимо разом комфорт і затишок у Вашому домі!

Детальніше