Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Your callback has been sent sucessfully

Luxe Mini

(4-секційні сходи з довжиною короба від 89 см)

Горищні сходи Luxe Mini компанії Bukwood

До недавнього часу особливо гостро стояло питання підбору горищних сходів, які відкривають доступ до мансарди з малогабаритного приміщення. Для подібних випадків і обмежених простором об'єктів компанія «Bukwood» розробила і випускає горищні сходи «Luxe Mini». Такі вироби виготовлені з деревини бука і гальванізованою металевої фурнітури, розрахованої на багаторічну експлуатацію з мінімальною необхідністю обслуговування.

Горищні сходи з термоізоляцією «Luxe Mini» виконані за класичною схемою: секції складаються в спеціальний короб і закриваються кришкою. Останній елемент відіграє дуже важливу роль, оскільки саме він відповідає за теплоізоляцію системи в цілому. Так, в даній моделі застосовується утеплений люк товщиною 46 мм і спеціальний ущільнювач, розташований по периметру короба. Високоякісні матеріали забезпечують можливість цілий рік підтримувати комфортний мікроклімат в опалювальному будинку, незалежно від температури в горищному приміщенні.

Характеристики й особливості

Основною відмінною особливістю горищних сходів «Luxe Mini» є компактність. Невеликий розмір вироби допускає можливість його повноцінної експлуатації в малих приміщеннях. При цьому, вироби володіють всією необхідною функціональністю, високою міцністю, зручністю і максимальною експлуатаційною безпекою.

Всі горищні сходи компанії «Bukwood» здатні витримувати навантаження до 200 кг без ламання і зниження терміну експлуатації. Подібна особливість досягається шляхом застосування посилених елементів фурнітури та масиву бука, деревина якого має високу твердість і міцністю. Горищні сходи моделі «Luxe Mini» використовують безпечну систему закривання зі спеціальним замком, який запобігає можливість самовільного відкривання люка, а також пружина підвищеної жорсткості. Останній елемент також забезпечує легке відкривання і складання сходів в штатний короб.

Монтаж конструкції, безпосередньо в горищному перекритті, дозволяє максимально зберегти вільний простір в невеликому приміщенні, що опалюється. Крім компактних розмірів і продуманої системи складання, горищні сходи «Luxe Mini» обладнані системою регулювання кута відкривання кришки люка, а також додатковим поручнем в комплекті.

Компанія «Bukwood» - це гідний вибір тих, хто цінує якісну продукцію високого класу за демократичною ціною.

Сучасне виробництво дозволяє нам виготовляти практичні і екологічні вироби,
які будуть радувати Вас довгі роки. Створимо разом комфорт і затишок у Вашому домі!

Детальніше