Замовлення зворотного дзвінка

На даний момент наш робочий день завершений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Your callback has been sent sucessfully

Luxe ST

(3-секційні сходи з довжиною короба від 110 см)

Bukwood Luxe ST

Модель мансардних сходів «ST» серії «Luxe» чудово підійде для просторого приміщення і забезпечить максимальний комфорт в експлуатації. Конструкція виконана з міцного масиву бука і посиленою металевої фурнітури, що дозволяє гарантувати довговічну і безпечну експлуатацію навіть при постійних навантаженнях до 200 кг. Крім того, модель «Luxe ST» комплектується:

 • Надійним фіксатором кута відкривання кришки люка на базі міцних металевих механізмів.
 • Кришкою люка товщиною 46 мм з посиленою теплоізоляцією і надійним металевим замком.
 • Компенсаційною пружиною підвищеної жорсткості.
 • Зручним поручнем в базовій комплектації.

  Сходи на горище з посиленою теплоізоляцією стануть кращим рішенням для об'єктів з великим перепадом температури між горищним і прилеглим приміщенням. Найбільш частий приклад – неутеплене горище, який використовується як підсобне приміщення або як домашній склад. При цьому, приміщення, з якого здійснюється доступ, опалюється і є повноцінною житловою кімнатою. В даному варіанті потрібна надійна сходова система з термоізоляційним люком, яка запобіжить проникненню холоду з горища в тепле житлове приміщення. Краще рішення - «Bukwood Luxe ST» з кришкою люка, що володіє подвійною теплоізоляцією.

  Використовуючи горищні сходи з подвійним утепленням, підтримується комфортний клімат в житлових приміщеннях, а також істотно знижується витрата енергоресурсів на опалення або кондиціонування.

  Рішення і матеріали

  Сходи «Bukwood Luxe Standart» виготовляються з міцного масиву бука. У конструкції застосовані сталеві деталі підвищеної міцності, внаслідок яких досягається великий термін безперебійної експлуатації. Сходинки з деревини з'єднані за технологією «ластівчин хвіст», що забезпечує надійність і безпеку вироби в процесі використання.

  Система закривання люка виконана на базі надійного металевого замка. Також передбачений захист від випадкового відкривання, що істотно підвищує рівень безпеки при експлуатації. Крім того, конструкція обладнана пружинним механізмом, який дозволяє без особливих зусиль складати й закривати сходи в коробі, а також закривати термоізоляційний люк.

Компанія «Bukwood» - це гідний вибір тих, хто цінує якісну продукцію високого класу за демократичною ціною.

Сучасне виробництво дозволяє нам виготовляти практичні і екологічні вироби,
які будуть радувати Вас довгі роки. Створимо разом комфорт і затишок у Вашому домі!

Детальніше