Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Новини

Як зробити терасу на даху?

Поряд з модою на прості блокові будинки з плоским дахом, також існує тенденція розміщувати на даху терасу. Тераса на даху - гарне рішення, особливо в місті - трохи власної зелені на тлі міського пейзажу - справжня розкіш.

Кілька варіантів використання горищного приміщення

В сучасному будинку кожен квадратний метр повинен бути використаний. Зазвичай з кімнатами, розташованими всередині самого будинку, питань, як їх облаштувати, не виникає. Але є в будь-якому приватному будинку одне місце, яке далеко не відразу вдається використовувати найбільш активно. Тому просто захаращувати його всякими непотрібними речами не хочеться. Але як правильно організувати простір горища так, щоб воно приносило максимум користі?

Переробка мансарди під гостьову кімнату

Заміський будинок, як ніякий інший, привертає гостей. Не тільки тому, що природа поруч, просто проводити час у великому будинку і залишитися ночувати куди приємніше, ніж в міській квартирі. Проблему розміщення гостей можна вирішити.

Горищні люк-сходи - комфорт і економія місця

Складні горищні сходи (або люк-сходи) - вдале рішення для будівель з горищем. Вони не займають площу, безпечні і прості в установці.

Мансарда або горище? Вибираємо з розумом

Кожна людина, яка тільки збирається будувати будинок або багатоповерховий пентхаус, або просто починає робити капітальний ремонт старого, замислюється про те, що ж робити з дахом?

Компанія «Bukwood» - це гідний вибір тих, хто цінує якісну продукцію високого класу за демократичною ціною.

Сучасне виробництво дозволяє нам виготовляти практичні і екологічні вироби,
які будуть радувати Вас довгі роки. Створимо разом комфорт і затишок у Вашому домі!

Детальніше