Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Your callback has been sent sucessfully

Вибираємо сходи на горище

Опубліковано: 15 грудня, 2020
Сходи в інтер’єрі 104

Отже, якщо ви вирішили доповнити квадратуру свого будинку за рахунок горища, перед вами неминуче постане питання про зручний і раціональному доступі в горішні кімнати.

Найзручніший і популярний варіант - це старі добрі сходи. Тільки в даному випадку варто говорити не про стаціонарні драбини, обладнання яких має

бути спочатку передбачено плануванням будинку або капітальним ремонтом, а про так звані горищні. Вони прийдуть на допомогу тим, хто хоче заощадити сили, простір і час для облаштування зручного доступу на верхні або нижні поверхи свого житла.

Часто звичні речі здаються нам простими, і ми навіть не замислюємося про їх пристрої. Це стосується і сходів. Потрібно знати, що умовно сходи діляться на три типи:

  • парадні - з ухилом до 45 градусів;
  • компактні - 45-60 градусів;
  • круті (драбини, трапи і приставні) - з кутом 60-90 градусів.

Сходи на горище, які ми розглянемо в цій статті, мають кут нахилу 65-75 градусів, а значить, належать до типу крутих сходів. Однак це ні в якому разі не повинно вас лякати, хоча ви відразу можете взяти собі на замітку, що підніматися по таких сходах буде злегка важче, ніж по сходах з меншим кутом нахилу. Ви можете вибрати складні або розсувні сходи на горище. Розсувні, вони ж ножиці сходи, як правило, зроблені з металу, але оснащені дерев'яними вставками. А складні - навпаки, в більшості випадків - дерев'яні, що забезпечує їм легкість і міцність в експлуатації. Так що ми наполягаємо на тому, що саме сходи на горище допоможуть вам вирішити питання щодо комфортного підйому на верхні поверхи. Особливо за умови, що установка стаціонарних сходів є неможливою через дефіцит простору на нижньому поверсі і малих розмірів стельового отвору.

Один з головних питань, на який ви напевно захочете знати відповідь, це яке навантаження може витримати сходи на горище? Як правило, максимальним навантаженням для всіх сходів вважається вага в 150 кг на один щабель. Але не поспішайте з висновками - це ще не означає, що якщо вага вантажу злегка перевищить рекомендований в інструкції з експлуатації, то ви звалитеся разом зі сходами з неабиякою висоти. Хоча і перегинати палицю з випробуваннями сходів на міцність ми категорично не рекомендуємо!

До списку новин

Компанія «Bukwood» - це гідний вибір тих, хто цінує якісну продукцію високого класу за демократичною ціною.

Сучасне виробництво дозволяє нам виготовляти практичні і екологічні вироби,
які будуть радувати Вас довгі роки. Створимо разом комфорт і затишок у Вашому домі!

Детальніше