Замовлення зворотного дзвінка

На даний момент наш робочий день завершений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Your callback has been sent sucessfully

Кілька варіантів використання горищного приміщення

Опубліковано: 02 лютого, 2021

В сучасному будинку кожен квадратний метр повинен бути використаний. Зазвичай з кімнатами, розташованими всередині самого будинку, питань, як їх облаштувати, не виникає. Але є в будь-якому приватному будинку одне місце, яке далеко не відразу вдається використовувати найбільш активно. Тому просто захаращувати його всякими непотрібними речами не хочеться. Але як правильно організувати простір горища так, щоб воно приносило максимум користі?

Мансарда є одним з варіантів правильної організації горищного приміщення. Така назва була придумана більше ніж 100 років тому. Придумав його архітектор Мансард, в честь якого вона і отримала свою назву. Трапилася ця подія ще в XVII столітті. Але в той час її призначення було дещо іншим. В ті часи на горищному приміщенні жила звичайна прислуга. Мета такого використання горища полягає в економії простору в самому будинку або у дворі.

Зараз мансарда починає користуватися все більшою популярністю, так як втратити один поверх не хоче практично ніхто. Але цілі, для яких мансарда використовується зараз, сильно відрізняються від цілей, які господар будинку переслідував кілька сотень років тому.

Влітку горищне приміщення стане чудовим місцем для відпочинку. А взимку, коли за цілком зрозумілих причин відпочинок там стає просто неможливим, його можна використовувати, наприклад, для зберігання літніх речей. Але якщо його добре утеплити і встановити додаткові обігрівачі, то і в зимовий час там можна буде непогано відпочити і набратися сил для подальшої роботи. Головне, що потрібно при облаштуванні мансарди, - це підключити фантазію.

Якщо добре постаратися, утеплити горище і провести в ньому косметичний ремонт, то його можна буде використовувати і в якості житлової кімнати. Туди, наприклад, можна поселити дітей. Вони точно залишаться задоволені своєю незвичайною дитячою кімнатою. Але тут необхідно потурбуватися і про безпеку дітей.

Але якщо з яких-небудь причин мансарду облаштувати не вийде, то горищне приміщення можна використовувати за прямим призначенням. Тобто горище так і залишиться горищем, правда, більш функціональним. Він може стати, наприклад, відмінною комори кімнатою. Але для того, щоб весь простір могло використовуватися якомога ефективніше, речі необхідно розкладати більш щільно і акуратно. Можна придумати будь-які полички, найбільш функціональні. Також туди можна поставити шафки, в які можна складати речі, які не захаращуючи зайвий раз вільний простір. «Стіни» у такого приміщення будуть дуже незвичайними. Тому і шафки повинні бути такими ж. Їх виготовлення можна замовити індивідуально, виходячи з багатьох параметрів даху.

Горище можна використовувати, наприклад, як гардеробну кімнату. Якщо гардероб в самому будинку організувати з деяких причин не вийде. Але тут все-таки доведеться або купувати, або виготовляти своїми руками різні шафки і полички.

Але якщо підключити знову-таки свою невичерпну фантазію, з горища можна зробити, наприклад, відмінну кімнату, в якій можуть проводити свій вільний час діти. Тобто самий звичайний горище може перетворитися в дитячу ігрову. Тут особливих витрат не знадобиться. Необхідно лише придбати деяке обладнання. Але якщо це можливо, то виготовити його можна і своїми руками. Але, правда, якщо грошей на її утеплення немає, то дітки зможуть грати і відпочивати там тільки в теплу пору року. І тут знову-таки не варто забувати і про такий важливий пункті, як безпека. Так як горище все-таки знаходиться на пристойній відстані від землі. Тому на вікна в цьому випадку необхідно встановити решітки. Особливо, якщо вікно буде відкриватися.

Щоб горищне приміщення після проведення в ньому необхідних ремонтних робіт все-таки не дуже виділялося із загального інтер'єру, необхідно буде подбати і про правильне освітлення. Кімната повинна добре висвітлюватися штучним світлом, особливо в тих випадках, якщо природного освітлення не вистачає. Це може статися в тому випадку, якщо, наприклад, вікно на горищі невелике і не може пропускати достатньої кількості сонячного світла.

Звичайно, горище, як і всі інші кімнати, повинен добре провітрюватися. Тобто у нього повинна бути гарна вентиляція. Це необхідно зробити для того, щоб просушувати приміщення в осінній і весняний періоди. Так як в цей час він схильний до дії вологи набагато більше, ніж всі інші кімнати. Влітку ж це приміщення починає сильно прогріватися. Для того, щоб трохи освіжити повітря в приміщенні, вентилятор буде якраз до речі.

Крім цього, доступ до горищному приміщенню повинен бути більш доступним. Для цього необхідно облаштувати сходи, які будуть найбільш комфортними і безпечними. Якщо ж горище буде використовуватися в якості комори, то сходів можна зробити приставними. Без необхідності їх можна буде просто прибрати. Таким чином, горище - це місце, яке можна і потрібно використовувати з вигодою.

До списку новин

Компанія «Bukwood» - це гідний вибір тих, хто цінує якісну продукцію високого класу за демократичною ціною.

Сучасне виробництво дозволяє нам виготовляти практичні і екологічні вироби,
які будуть радувати Вас довгі роки. Створимо разом комфорт і затишок у Вашому домі!

Детальніше