Замовлення зворотного дзвінка

На даний момент наш робочий день завершений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Your callback has been sent sucessfully

Як утеплити горищні сходи?

Опубліковано: 07 жовтня, 2021

Домовласники зазвичай ізолюють свої горищні підлоги і стіни, але їм може не прийти в голову утеплити горищні сходи. Сходи на горище відокремлена від іншої частини вашого будинку тільки тонким листом фанери, через що ваш будинок втрачає багато енергії через цей отвір.

Заізолюйте горищні сходи за допомогою легко встановлюється мансардного намети або мансардного покриття на блискавки і спостерігайте, як скорочуються рахунки за електроенергію.

Мансардний намет

 1. Купіть горищну намет в будівельному магазині або в Інтернеті. Перевірте етикетку, щоб переконатися, що вона досить велика, щоб ізолювати горище з відкидною сходами.
 2. Спустіться по горищних сходах і перенесіть горищну намет на горище.
 3. Помістіть намет над прорізом сходи, щоб подивитися, наскільки вона підходить. Цей тип намети просто встановлюється на отвір і не прикріплюється до горищному підлозі і не прикріплюється до нього. Намет створює повітряний бар'єр для економії енергії.
 4. Відсуньте намет, щоб спуститися по сходах. Коли ви будете на сходах, простягніть руку вгору і перемістіть намет по простору.

Кришка горища на блискавці

 1. Спустіться по горищних сходах і заберіться на горище з рулеткою.
 2. Коли ви перебуваєте на горищі, закрийте сходи. Виміряйте висоту складеної сходи від мансардного поверху. Виміряйте довжину і ширину отвору сходи.
 3. Купіть горище, який буде відповідати розміру сходів і отвору. Зберіть герметик, пістолет для ущільнення і скобяной пістолет, необхідні для виконання роботи. Заберіть на горище.
 4. Закрийте сходи для безпеки. Відкрийте кришку горища на блискавки і помістіть її над прорізом сходи. Переконайтеся, що застібка-блискавка знаходиться на тому кінці, де сидять петлі сходи.
 5. Покладіть фланець так, щоб він був рівним по всій поверхні сходової коробки. Прикріпіть його до рами сходи по всьому периметру. Використовуйте скобу через кожні 7,5 см, щоб не було зазорів.
 6. Притисніть фланець до дерева і нанесіть смужку герметика по всьому периметру.
 7. Застебніть кришку, щоб опустити сходи. Почніть спускатися по сходах і застебніть кришку.
До списку новин

Компанія «Bukwood» - це гідний вибір тих, хто цінує якісну продукцію високого класу за демократичною ціною.

Сучасне виробництво дозволяє нам виготовляти практичні і екологічні вироби,
які будуть радувати Вас довгі роки. Створимо разом комфорт і затишок у Вашому домі!

Детальніше