Замовлення зворотного дзвінка

На даний момент наш робочий день завершений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Your callback has been sent sucessfully

Причини, з яких вам терміново варто придбати розкладні горищні сходи

Опубліковано: 31 липня, 2022

Будинок – це наша фортеця. Але, як відомо, багато фортець мають свої таємні ходи. У сучасних будівлях – це вихід на горище чи підвал.

Але часто, заощаджуючи на горищних сходах, господарі приватних будинків створюють собі тільки головний біль за допомогою приставних сходів, які постійно займають простір, не вписуються в інтер'єр приміщення і не є еталоном надійності та безпеки.

Чому варто звернути увагу на горищні сходи для дому?

Звичайно, багато хто може сказати, що горищні сходи в приватних будинках – це не так важливо. Але не забувайте, скупий платить двічі. Особливо це стосується сімей з маленькими дітьми та літніми батьками. А якщо ви ще вирішите обладнати на мансарді житлову кімнату…

Існує кілька причин, через які купівля розкладних сходів на мансарду просто необхідна. До них можна віднести:

  • Компактний дизайн. Складні горищні сходи призначені для створення затишку в інтер'єрі. Відповідно, кожна модель була розроблена таким чином, щоб у певний момент стати непомітною для людського ока за допомогою складання секцій. Як результат, простір у житловому приміщенні – вільний.
  • Зручні в експлуатації. У середньому складні сходи на мансарду мають приблизно від 12 до 15 ступенів, при цьому вага всієї конструкції не перевищує 35 кг, з урахуванням того, що конструкція здатна витримати близько 160 кг/сходинка. Для відкриття сходів скористайтесь спеціальним телескопічним стрижнем. Не забудьте потягнути за кільце, розташоване на кришці люка. Після цього розправте конструкцію руками. Також не забувайте, що можна придбати відразу розкладні горищні сходи з електроприводом, що спрощує процес експлуатації.
  • Ефект теплоізоляції. Майже кожна модель розкладних сходів на мансарду має теплоізольований люк, в якому згодом і зберігається вся конструкція. Розташування утеплювача знаходиться по периметру металевої або дерев'яної коробки, яка обшита ДВП. Також і сама кришка люка утеплена і не пропускає холод усередину. Як результат, до житлового приміщення не потрапляє холодне повітря, а ви не переплачуєте за тепло в холодний сезон.
  • Легко встановлюється. Звичайно, ви можете довірити цю місію професіоналам, які впораються з нею за мінімальний період часу. Але також горищні сходи можна встановити самостійно. Для цього знадобляться руки двох людей, одна з яких має перебувати на мансарді, а друга – на поверсі нижче. Короб із конструкцією потрібно буде зафіксувати в отворі за допомогою допоміжних брусків. Сам короб прикріплюють шурупами. Але важливо пам'ятати, що він повинен підходити по всіх розмірах люка, що встановлюється. Після цього знімаються бруси, а самі сходи відкриваються. Останній етап цього процесу – закручування всіх потрібних шурупів та використання монтажної піни у певних місцях.

Де придбати якісні розкладні сходи?

Якщо вам потрібні розкладні горищні сходи, радимо не витрачати свій час і сили на пошуки, а скоріше звертатися до «Bukwood». У нас ви можете підібрати ідеальний варіант для вашого будинку за оптимальними цінами з гарантією від виробника, що є запорукою найвищої якості та тривалості експлуатації. За бажанням, ви отримаєте кваліфіковану консультацію від наших менеджерів, а також при покупці відповідної моделі ми візьмемо на себе зняття розмірів, всі розрахунки та монтаж розкладних сходів.

До списку новин

Компанія «Bukwood» - це гідний вибір тих, хто цінує якісну продукцію високого класу за демократичною ціною.

Сучасне виробництво дозволяє нам виготовляти практичні і екологічні вироби,
які будуть радувати Вас довгі роки. Створимо разом комфорт і затишок у Вашому домі!

Детальніше