Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Your callback has been sent sucessfully

Скупий платить двічі чи варто робити складні сходи самостійно?

Опубліковано: 03 вересня, 2022

Кожен хороший господар намагається у своєму будинку створити затишок та комфорт для своїх домочадців. Особливо це стосується тих будинків, які мають вихід на горище чи мансарду.

Адже погодьтеся, що ні для кого не є зручним переступати постійно через стаціонарні сходи або їх перетягувати з одного місця в інше. Тому деякі чоловіки за своєю ініціативою або з подачі своєї дружини старанно намагаються зробити розкладні сходи своїми руками самостійно. Але чи варте воно того? Про це ми поговоримо нижче.

Чому падає на складні горищні сходи?

Складні горищні сходи - це універсальна конструкція, яка включає мобільність, компактність і функціональність. Приставні аналоги зі складною конструкцією навіть не намагаються змагатися, тому що сучасні складні системи перевершують їх у:

 • Економії простору;
 • Безпеки;
 • Надійності;
 • компактний зовнішній вигляд;
 • Зручність експлуатації;
 • Можливості самостійно сконструювати та монтувати сходи.

Як додатково бонус, розкладні сходи легко розкладаються, а після використання складаються і знаходяться поза доступом для маленьких дітей. Особливо цей чинник цінний у тих будинках, де немає багато простору.

Чи можна самостійно зробити складні горищні сходи?

Господарі, які намагаються хоч якось заощадити, намагаються зробити складні горищні сходи самостійно. Тому вони відкривають сторінку за сторінкою в Інтернеті у пошуках необхідної інформації. Найчастіше вибір падає на створення секційних сходів, хоча на ринку представлені також конструкції у вигляді телескопічної системи, сходів гармошок та відкидних сходів.

Особливістю секційних сходів є те, що їх створюють від двох до чотирьох частин. Відповідно, всі вони поєднуються в одну систему, що складаються за принципом "книга" або "буклет". Подібна система розкладних сходів не славиться компактністю.

Щодо матеріалів, "майстри-фломастери" зупиняють свій вибір на деревині, оскільки її можна знайти в будь-якому будівельному магазині. Але це дуже ускладнює конструкцію.

Також дуже важливо, щоб у майстра були столярний та інженерний досвід, оскільки спочатку потрібно буде створити креслення конструкції, виміряти відстань від підлоги приміщення до люка горища, зробити всі розрахунки та врахувати всі параметри.

Чим загрожує самостійне виготовлення розкладних горищних сходів?

Якщо ви самостійно виготовляєте складні горищні сходи, то ви повинні знати про негативні наслідки, які можуть вас наздогнати після закінчення всього процесу:

 • Сходи не виготовлятимуть протягом одного дня, оскільки це може бути затяжний процес. Особливо це стосується тих чоловіків, які мають намір «креативничати» після виснажливого робочого дня;
 • Самодельні конструкції завжди важчі професійних;
 • Якщо у вас немає достатньо знань у конструюванні та створенні складних горищних сходів, ви можете наробити купу помилок, що призведе до непоправних наслідків;
 • Якщо у вас сварлива дружина, при найменшій провині ви будете крайнім і винним. Як результат – постійні сварки та скандали у вашому будинку;
 • Надмірне витрачання часу, сил і енергії.

Виходячи з усього вищесказаного, вам легше разом з коханою дружиною піти в магазин або зайти в Інтернет і вибрати відповідну модель розкладних горищних сходів. Так монтаж горищних сходів пройде набагато швидше і якісніше, тому що в кінці ви отримуєте гарантію не тільки від виробника, а й від фірми, яка вам її встановлює.

Де купити складні сходи на мансарду?

Якщо ви хочете купити складні сходи на мансарду, тоді звертайтеся відразу в Bukwood. Тут ви знайдете великий асортимент гарантованої продукції від виробників за оптимальними цінами. Крім того, ви можете зробити замовлення як у самому магазині за вказаною адресою, так і на сайті.

До списку новин

Компанія «Bukwood» - це гідний вибір тих, хто цінує якісну продукцію високого класу за демократичною ціною.

Сучасне виробництво дозволяє нам виготовляти практичні і екологічні вироби,
які будуть радувати Вас довгі роки. Створимо разом комфорт і затишок у Вашому домі!

Детальніше