Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Your callback has been sent sucessfully

Особливості розкладних горищніх сходів

Опубліковано: 20 грудня, 2020

Розкладні сходи є кращим рішенням для організації входу в горищне приміщення без зменшення корисної площі нижньої кімнати.

Дані вироби складаються з декількох секцій, і легко складаються в спеціальний короб, який монтується безпосередньо в перекритті. З боку нижньої кімнати сходи закривається люком, що дозволяє повністю приховувати її, не спотворюючи і не захаращуючи інтер'єр кімнати.

В залежності від моделі горищні сходи Bukwood можуть бути з крутим кутом підйому, з системою антиковзання ступенів, з теплоізольованим люком і захистом від злому. Деякі вироби можна включити в централізовану систему управління «розумний дім», оснастивши їх моторизованим електроприводом.

Критерії вибору сходів для горища

При виборі горищних сходів необхідно керуватися, в першу чергу, параметром висоти від стелі до підлоги. В середньому, розмір варіюється від 280 до 350 см. Однак, багато виробників передбачають можливість установки додаткових секцій або ступенів для збільшення розміру стандартної конструкції. Серед головних критеріїв вибору сходів також слід зазначити наступні:

  • Розмір люка. По можливості, слід вибирати люк найбільшого розміру, що дозволить більш комфортно експлуатувати драбину. Залежно від моделі зустрічаються сходи з люком від 70х60 см до 140х70 см і більше. При цьому важливо враховувати всі конструкційні особливості горищного перекриття - балки, оздоблювальні матеріали та т. П.

  • Вимоги по енергозбереженню. Для установки в опалювальному приміщенні краще вибрати сходи з теплоізоляційної кришкою короба. Виконана з сендвіч-панелі кришка мінімізує теплопередачу через горищний проріз, забезпечуючи підтримку комфортної температури в житловому приміщенні.

  • Матеріал сходів. Розрізняють дерев'яні, металеві та комбіновані розкладні сходи. В останньому варіанті ступені можуть бути виготовлені з дерева, а стійки сходи з металу. При цьому, для житлових приміщень з особливими вимогами інтер'єру краще підходять дерев'яні вироби.

У будь-якому випадку, перед вибором конкретної моделі горищних сходів краще завчасно проконсультуватися з фахівцями. Вони допоможуть підібрати оптимальний варіант з урахуванням всіх особливостей вашого будинку.

До списку новин

Компанія «Bukwood» - це гідний вибір тих, хто цінує якісну продукцію високого класу за демократичною ціною.

Сучасне виробництво дозволяє нам виготовляти практичні і екологічні вироби,
які будуть радувати Вас довгі роки. Створимо разом комфорт і затишок у Вашому домі!

Детальніше